Surf Olta Kamışı 

Surf avcılığı kıyıdan uzak atış yapılarak uygulanan balık avı yöntemidir. Bu avlanma yönteminde kullanılmak üzere özel tasarlanmış olta kamışları kullanılır ve bunlara da surf olta kamışı denir. Surf olta makinesi, surf kamışı ve bunlara uygun surf misina ve suni yem ya da sahte balık kullanılması verimlilik açısından oldukça önemlidir. Surf kamışlarının ortalama boyları 360-450 cm. aralığındadır, sap kısmı uzun ve ağır kurşun atmaya uygundur. Teleskopik surf kamışı ya da parçalı surf kamışı şeklinde iki ayrı ana gövdeden oluşur. Malzeme itibariyle yüksek karbon surf kamışları kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede paralel atışlarda kamış gerginleşerek ortalama 100 metre mesafeye kadar atış sağlanabilir.
Başlıca kaliteli surf olta kamışı markaları; Shimano, Daiwa, Kudos, Trabucco, Okuma, Lineaeffe, Prologic, Remixon, Balzer, SPRO, Abu Garcia, PENN, Ryobi. 
Sitemizde bütçenize en uygun olan surf olta kamışı çeşitlerini aradığınız tüm markalarda bulabilir ve bu zevkli balık avına hemen başlayabilirsiniz. avistanbul.com.tr her zaman amatör balıkçıların tüm balık avı malzemesi ihtiyaçlarını en uygun fiyatlara sunmaya devam edecektir. 

Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.