Fırdöndülü Kurşunlar 

Fırdöndülü kurşunlar farklı ağırlıklarda olmakta ve çapari tipi dip olta takımlarında kullanılır. Fırdöndülü olması, misinanın gam yapmasına da engel olur ve de misinaya bağladığınızda da misinaya zarar vermez.

Ayrıca bu takım çeşidinde ayrıca damla kurşun olarak adlandırılan bir kurşun da yer alır, aynı işe yaramasına rağmen fırdöndüsü olmadığı için dezavantaj yaratır ve maddi açıdan düşündürücüdür. Bu tür kurşunların fırdöndüye sahip olması misinanın gam yapmasını ve aşınmasını da engelleyecektir.

Ayrıca kurşun çeşitleri içinde; tüplü kurşun, sazan kurşunu, yaprak kurşun, fırdöndülü kurşun, gezer ya da zeytin kurşun ve armut kurşunları da yer almaktadır. Balık avcılığında farklı balık türlerinde ve farklı su sahalarında kullanabileceğiniz kurşun çeşitlerini sitemizde bulabilir, sipariş verebilir ve kısa süre içinde elinizde olacak ürünlerle ava çıkmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Aradığınız her türlü balık avı malzemesini, en ucuz fiyat ve bütçenize uygun ödeme seçenekleriyle yıllardır güveninizle büyümeye devam eden avistanbul.com.tr adresinden güvenli alışveriş yöntemiyle satın alabilirsiniz.

 

Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.