Çoklu İğneler

Olta makineleriniz, olta kamışlarınız, olta misinalarınız, suni yem ya da olta yemleriniz ne kadar kaliteli ve iyi olursa olsun balık avı ekipmanları arasında en önemli malzeme olta iğnesidir.

Olta iğneleri balığın sizinle fiziksel olarak ilk temas kurduğu unsurdur. Balığın yemi ısırması ile birlikte iğnenin balığı tutması gerekmektedir bu nedenle çok keskin ve kaliteli olması lazım ki oltaya takılan balık iğneden kurtulup kaçamasın.
Olta iğnelerinin yapısını şu şekilde açıklayabiliriz ; İğnenin uç kısmındaki çıkıntı yemi ısıran balığın iğneye geçtikten sonra iğneden kurtulmasını engeller sap kısmı ise halkalı ya da pala diye adlandırılan misinayı bağlamak için tasarlanmış bölümüdür.
Dünyaca ünlü ve satışını yaptığımız başlıca iğne markaları şu şekildedir; Owner, Gamakatsu, Maruto, Sasame, Fudo, Mustad, Fox, Prologic, D.A.M, Decoy, B.K.K gibi markalardır.
Sitemizde Türkiye'nin ve dünyanın en kaliteli olta iğnelerinin satışları yapılmaktadır. Siz de avistanbul.com.tr adresinden güvenle balık avı ekipmanlarınızı bütçenize uygun ödeme seçenekleriyle alabilirsiniz. Rastgele...

Çoklu iğneler ikili ya da üçlü olarak birbirine kaynaklanmış olta iğnesi tipidir. Genel de suni yemlere, sahte balıklara monte edilerek kullanılırlar. Avlanacak balığın çene ve diş yapısına uygun olarak farklı şekil, renk ve boylarda üretilirler.

Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.