Kargo

menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Ön sipariş Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
» Balık Av Malzemeleri » Olta Kamışları »

AVİSTANBUL'da Surf Olta Kamışı Serileri;

Surf avcılığı kıyıdan denize yapılan ve uzağa atışın önemli olduğu bir avcılıktır. Surf kamışları yüksek karbon teknolojili,uzun boylu, gergin ve atarı yüksektir.En önemli özelliği ise makaradaki bağlantı bölümünün yukarıda bulunmasıdır.Yüzeye uzaklığından ötürü kontrolü kolaylaştırır ve bu sayede artan sap mesafesiyle uzağa atışlar için ideal bir kamış olmuş olur.Pek çok amatör balıkçı da uzağa atışlar yapmak istemesinden ötürü bu tür kamışları seçer.Aşırı yük gerektiren durumlarda bu tip kamış balıkçıyı yorabilir.Bu av tipinde oltanızın ucundaki balık yemi mümkün olan en uzak mesafelere ağır olta kurşunları ile ulaştırmaya çalışırsınız. Denizde dalgaların kırılma noktaları birçok balığın yemlenme ve avlanma bölgeleridir. İşte bu sebeple, dalga arkasına oltayı düşürebilmek ve bu balıkları avlamak hedeflenmektedir.Surf kamışlar 390cm ve üzeri uzunluktadırlar.Surf Kamışlar için sörf kurşunlar kullanılabilir.Parçalı Sörf Kamış, Teleskopik Surf Kamış

En uygun ve en ucuz fiyata, en sağlam, en kullanışlı, en çok tavsiye edilen ve en çok kullanılan Surf Kamış serilerine, en güvenilir şekilde www.avistanbul.com.tr sitemizden ulaşabilirsiniz.

Teleskopik Surf Kamışlar
Teleskopik surf kamışlar taşıma konusundaki pratikliği dikkat çekmektedir.Uzağa atışlara uygun malzemeden üretilip yapısı gereği güçlü kamış türüdür.En kaliteli ve en çok tercih edilen Teleskopik Surf Kamış serilerine avistanbul sitemizden ulaşabilirsiniz.
Parçalı Surf Kamışlar
2 veya 3 parçadan oluşup her parçanın birbirine geçmeli şekilde birleştirilerek oluşturulur.Parçalı Surf Kamışlar aksiyon, dayanıklılık, ve uzağa atış hedeflidir.Genellikle karbon meteryallidir.En uygun ve en ucuz fiyata en kaliteli Parçalı Surf Kamışlara avistanbul sitemizden ulaşabilirsiniz.
 
Ödemeler Hakkında | MÜŞTERİ YORUMLARI | Banka Hesap Bilgileri 
Banka Seçenekleri