ipara-taksit

Kanetsune Seki Bıçaklar

menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Ön sipariş Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
» Balık Av Malzemeleri »

En Ucuz Olta Kamışları

Teleskopik Kamışlar
Olta Kamışı, Parçaları iç içe geçerek toplanan, tersi yapılarak açılan kamış türüdür.Balıkçıya taşıma kolaylığı sağladığı için en çok tercih edilen kamış türlerindendir.En kaliteli ve en çok tercih edilen markarlara avistanbul sitemizden ulaşabilirsiniz.
Parçalı Kamışlar
2-3 veya daha fazla parçalı olabilirler.Parçaların birbirine geçmesi ile oluşan kamış modelidir.Parçalı kamışlar Tam Parabolik ve Yarı Parabolik olarak iki çeşittir.Randımanlı kamış serileridir.En uygun ve en ucuz fiyata en kaliteli Parçalı Kamış Serilerini avistanbul sitemizden ulaşabilirsiniz.
Surf Kamışları
Surf avcılığı kıyıdan denize yapılan ve uzağa atışın önemli olduğu bir avcılıktır.Bundan dolayı Surf Kamışlarda yüksek karbon teknolojili, uzun boylu, gergin ve atarı yüksektir.En önemli özelliği ise makaradaki bağlantı bölümünün normal kamışlara göre sapın biraz daha yukarısında bulunmasıdır.
Göl Kamışları
Üzerlerinde misina kılavuz halkaları bulunmaz. Uzunlukları genellikle 4 mt. nin üzerindedir. Misina nın kamışın ucuna bağlanması ve av alanına uzatılarak takımın suya bırakılması yöntemi ile kullanılır. PORSELENSİZ OLTA KAMIŞLARI daha ziyade tatlı su balıkçılığı avlarında kullanılmaktadırlar.
Spin Kamışlar
At-Çek kamışlardır.Hafif bir ağırlığı daha ileriye atmak için esnek dizayn edilmiştir.Parçalı ve teleskopik çeşitleri yoğunlukta olup istenilen ağırlık atımına göre bir model alınırsa verimliliği artar.En uygun ve en ucuz fiyata en kaliteli Spin Kamışlarına avistanbul sitemizden ulaşabilirsiniz.
Fly Kamışlar
Fly Kamışlar hızlı ve aksiyonlu Fast Action kamışlardır. Aynı zamanda Fly Kamışların çoğu kaliteli grafit malzemeden yapılmıştır.Fly Kamışında ip kamış kombinasyonu uyumu oldukça önemlidir.En kaliteli ve en çok tercih edilen Fly Kamışlara avistanbuldan ulaşabilirsiniz.
Jig Kamışlar
Jigging Kamış kıyıdan tekneden ve bottan kullanılan kamış türüdür.Jig ile yukarı aşağı hızla sallayarak sarkıtmaya elverişli tasarlanmıştır.Yüksek performansa uyumludur.En uygun ve en ucuz fiyata en kaliteli Jig Kamışlarına en güvenilir şekilde avistanbul sitemizden ulaşabilirsiniz.
Çıkrık ve Tekne Kamışları
Çıkrık Takılabilen Sırtı-Trolling Kamışlar teknenin arkasından ve tekne belli bir hızda ilerlerken kullanılırlar.Çıkrık ve Tekne Kamışları hem gövdesi hem de makine yuvası oldukça kaliteli malzemeden olur. Makine yuvası, çıkrık olta makinelerinin takılabileceği şekilde dizayn edilmiştir.
Kamış Aksesuarları
Kamış kullanımınızı daha verimli hale getirecek Alarm ve Ziller, Fosfor Işıklar, ayak ve tutucular, Kamış uçları, mücadele kemerleri, Misina sayaçları, Kamış bandları, Kamış stand ve sehpaları ve Mum koruyuculara en uygun ve en ucuz fiyata en güvenilir şekilde avistanbul sitemizden ulaşabilirsiniz.
Alarm Zil Işık Fosfor
Avlağınızda avınıza hakim olmak için kullanacağınız Alarm-Zil-Işık ve Fosfor gibi ekipmanlar hem sizin daha hızlı davranmanızı sağlayacak hemde kamışınızdaki en ufak hareketleri farketmenize yardımcı olacaktır.
Olta Kamış Taşıma Çantası ve Kılıfları
Avlağınıza giderken kullandığınız ekipmanların karşılaşabileceği istenmeyen darbeler için tasarlanmış taşıma çantaları, olta taşıma çantası, malzeme çantası ve kamış kılıflarına.
Kamış Markaları
Ryobi, Silverstar kamış, Dam kamış, Pelican, Virax kamış, Mad, Cormoran, Captan, Remixon, Erma, Alba star, albastar, banax, Oscar, Italcanna, Penn, Mitchell kamış, Spro, Roder, Okuma, Daiwa kamış, Shimano, Silstar, Eurofish, Berkley, Yozuri, Tica, Kudos, Enorgofish, Kaptan, Amundson
 
Ödemeler Hakkında | MÜŞTERİ YORUMLARI | Banka Hesap Bilgileri 
Banka Seçenekleri